Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

SPECJALISTA D/S KONTAKTU Z KLIENTAMI ORAZ OBSŁUGI SKLEPU
INTERNETOWEGO

Miejsce pracy: Czeladź

OPIS STANOWISKA:

  •  kontakt z klientami ze stałej bazy danych
  •  pozyskiwanie nowych klientów
  •  obsługa sklepu internetowego

POSZUKUJEMY OSOBY:

  • komunikatywnej
  • energicznej
  • o miłym usposobieniu
  • ambitnej

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia minimum średniego
  • znajomości obsługi komputera (MS Office)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • umiejętności efektywnego zarządzania czasem pracy
  • umiejętności budowania pozytywnych i stałych relacji z klientami

OFERUJEMY:

  • pracę na pełen etat lub ¾ od poniedziałku do piątku,
  • umowę o pracę
  • świetną atmosferę
  • uczciwe i przyjacielskie podejście
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę oraz system prowizyjny
  • wynagrodzeniana na czas

JAK APLIKOWAĆ:

Aplikacje (CV z aktualnym zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy nadsyłać na adres biuro@nelfarma.eu . Do dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.